Bayer Tüketici Sağlığı’nın  desteklediği girişimlerden Digime 3D, 3D Tarayıcı ile vücudun 3 boyutlu bir modelini oluşturarak yüksek bir hassasiyet ile tüm antropometrik vücut ölçülerinin alınmasını sağlıyor. Vücut yağ oranı, ideal vücut ağırlığı, günlük kalori ihtiyacı gibi verileri hesaplarken, kişiye zaman içindeki değişimini takip etme fırsatı veriyor.

Grants4Apps sayesinde 3 ayda aldığı eğitim ve mentorluk desteğiyle ürününü tasarımdan programlamaya kadar baştan dizayn etme şansı yakaladı. Piyasa değerini 2,2 milyon TL’ye ulaştıran Digime 3D ilk yurt dışı satışını gerçekleştirdi. Daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayınız.

Bayer Tüketici Sağlığı’nın desteklediği girişimlerden biri olan Vivoo, evlerde yapılan idrar testi ile kullanıcılarının yaşam kalitesini artırmaya yönelik kişiselleştirilmiş beslenme tavsiyeleri sunan kişisel bir wellness asistanı.

Sağlık ekosisteminde doğru insanlarla bir araya gelip doğru mentorlükleri alabilen Vivoo, pazara çıkışını hızlandırdı ve 2 ayrı fon şirketinden yatırım aldı. Daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayınız.

Sağlık alanında tanı, tedavi ve izleme amaçlı sticker şeklinde giyilebilir sensörler geliştiren TION, programa başlamadan önce epilepsi hastalarına odaklanırken programa başladıktan sonra nörolojik rahatsızlıklar ve özellikle en sık görülen ritim bozukluklarından biri olan atriyal fibrilasyon üzerine odaklanmaya başladı.

Sağlık alanında danışmanlık, network ve maddi destek alma fırsatı bulan TION sıfırdan bir ürünü son kullanıcıya ulaşan bir ürün haline getirmeyi başardı. Daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayınız.

Bayer Radyoloji ekibinin desteklediği PONS teknolojisi; portatif prob ve makine öğrenimi teknolojisi kullanarak beyin kanamalarının göz üzerinden erken teşhisini sağlayarak tedavi sürecini hızlandırmayı amaçlıyor.

Grants4Apps ekibindeki uzmanlar aracılığıyla  bu teknolojiyi giyilebilir bir teknoloji haline getirme kararı alan PONS ‘un Almanya ve Amerika’da çeşitli testleri devam ediyor. Daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayınız.

Yubi, markaların hedef kitleleriyle iletişimlerini farklı mecralarda diyaloglarla sürdürebilmelerini sağlayan bir “conversational interface” platformu.

Grants4Apps’in sunduğu mentorlük desteği sayesinde Yubi; kendini insanlara duyurmayı ve pazarlama kanallarını doğru kullanmayı başardı.  Daha fazla bilgi için lütfen burayı tıklayınız.

PatiBuddy evcil hayvan sahiplerinin ihtiyaç duydukları anlarda evcil hayvanları için güvenilir ve deneyimli bakıcı bulmalarını sağlayan bir platform.

İlk satışları artırmak için gerekli maddi kaynağı Grants4Apps aracılığıyla bulan PatiBuddy verdikleri hizmeti online platforma taşıdılar.

E-posta listemize dahil olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz